sbu

Служба безпеки України стверджуює, що помічник президента Росії Владислав Сурков надсилає терористичним організаціям ЛНР та ДНР інформаційні темники щодо їхньої реакції на дії влади України.

Про це заявив на прес-конференції 27 лютого голова СБУ Валентин Наливайченко, продемонструвавши фрагмент циркуляру, датованого лютим 2015 року, пише Українська правда.

У документі, зокрема, йдеться про те, що рішення щодо запрошення в Україну миротворчого контингенту ООН потрібно вважати таким, що суперечить мінським домовленостям.

Циркуляр написаний майже тими словами, які потім озвучили в своїх коментарях лідери бойовиків.

 «Саме такими циркулярами цей громадянин Російської Федерації (Сурков, – ред.) порушує закони нашої держави і, до речі, своєї власної також», – заявив голова СБУ.

Окрім цього, за словами Наливайченка, СБУ продовжує збирати докази щодо причетності Суркова до керування групами спецслужбовців ФСБ, які співпрацювали з колишнім керівництвом СБУ під час подій на Євромайдані.

«Встановлено, що в січні 2014 року група ФСБ, яка працювала в СБУ і зустрічалась з колишнім керівництвом держави та уряду, керувалась високопосадовим генералом на прізвище Жало. Ця група, як і інші, координувалась тим самим громадянином РФ 1964 року народження», – сказав він.

Нагадаємо, Служба безпеки України  звинувачує помічника президента Росії Владислава Суркова в тому, що він керував снайперськими групами іноземців на Майдані Незалежності в лютому 2014 року.

Президент Росії Володимир Путін назвав «повною нісенітницею» заяву Наливайченка про участь Сурков в розстрілі Євромайдану.

Джерело: Корупція.інфо