Проаналізувавши ситуацію, що склалася в Гамаліївці, ми вирішили продовжити це розслідування, зосередившись на роботі відділу технічного нагляду ДАІ. У попередній статті ми згадували про неймовірно великий об’єм роботи, яким цей відділ НЕ займається, хоча це їхній прямий обов'язок. Підтвердження можна знайти щодня, сідаючи у громадський транспорт, та просто покопавшись в Інтернеті. До прикладу, спільнота «Транспорт Львова» в соціальній мережі «Вконтакте» часто публікує фото-підтвердження занедбаного стану маршрутних таксі.

«Пригадуєте, тиждень тому писав про автобус ВС3235АА з фанерою замість скла і осколками скла в салоні? Як виявилося, в салоні досі не прибрані осколки скла! Валяються на підлозі вже, як мінімум, п'ятий день – бо ж сумніваюся, що це хтось скляні осколки підошвами взуття заніс або з кишень натрусив. У те, що кожного дня салон миють, ну не повірю», – розповідає очевидець.

Дописувачі стверджують, що уламки скла, нарешті, позамітали, однак фанера далі є.

«Що нового? Незакріплена панель, яка гойдається над головами пасажирів. Тепер чекатимемо, поки макдональдсівське какао заберуть (воно як мінімум одне коло вже проїздило, однак не відкидаю варіанту, що кілька днів їздить і ще кілька днів їздитиме, поки на когось із пасажирів при різкому гальмуванні не перекинеться). Може, водій чекає, поки власник забере (забув, мабуть, шукатиме)))» – ось такі повідомлення у цій спільноті з’являються регулярно.

12

Тобто ми знову стаємо свідками того, як громада спільними зусиллями виконує роботу держслужбовців, за яку їм нараховують зарплатню.

Ні для кого із нас не секрет у якому стані автопарк львівських транспортних компаній, що займають перевезеннями пасажирів в межах міста. Новий транспорт, придбаний до "Євро-2012" та закуплений опісля, просто потрохи втрачає свій вигляд та вікна (відсутність вікон найчастіша проблема маршруток), що ж говорити про старенькі «Богдани» та «Рути»???

Бездіяльність цього відділу ДАІ просто зашкалює. Даівці активізувались лише на час Революції гідності, і то лише задля перекриття доріг, щоб громада, яка прямувала до Києва, не змогла виїхати за межі міста. Ті самі люди, що блокували справні автобуси активістів (намагаючись знайти несправності автотранспорту), не виконували свою роботу, ігноруючи несправний міський транспорт (усі ми підозрюємо чому). Працівники ДАІ надалі не виконують свою роботу при тому отримують зарплатню. Чому? Нашій команді це теж дуже цікаво. Не зважаючи на ажіотаж, якого наробили активісти навколо особового складу відділу технічного нагляду, керівництво не прийняло ніяких мір. Непокараними залишись працівники ДАІ, незважаючи на їхні беззаконні дії, і роботу своїх підлеглих пан Боянівський не спішить налагодити.

 І тут ми повертаємося в часі до подій навколо львівського МРЕО вже після кровопролиття у Києві та «ночі гніву» у Львові (до «ночі гніву» ми ще повернемося).

При усіх структурах МВС Львова було створено наглядові/громадські ради. Саме вони мали контролювати процеси змін кадрів та усю діяльністю ключових підрозділів МВС.

При громадській раді Львівського ДАІ теж було створено громадську раду. Питання щодо кадрових змін у відділі технічного нагляду піднімалося одним із перших. Проте за ініціативою С.Круглова (активіст "ДК Львів", https://www.facebook.com/profile.php?id=100004915966299&fref=ts) та кількох інших членів ради, особи яких ми намагаємося встановити, було прийнято рішення про надання «другого шансу» цьому відділу. Сергій Круглов неодноразово вступав у словесні перепалки з представниками цього відділу, під час розблокування незаконно затриманих автобусів у період осінньо-зимових подій, одним із яскравих доказів цього є відео відзняте ним 26 листопада 2013 року за адресою вул. Степана Бандери 1.

Якось дивно міняється думка активіста, чи не так? Проте нам вдалося знайти одне дивне співпадіння. Приблизно у той час, коли було прийнято рішення про надання «другого шансу» у Сергія з’являється нове авто! Та неабияке, а  "Toyota Prado"! Звісно, можна зіслатися на те, що авто вже вживане, не з салону, оформлене на маму, але давайте глянемо на ціни за такі авто.

13

Ну що ж, досить дивно що у людини, яка протягом всієї революції займалася громадською діяльністю на ВОЛОНТЕРСЬКИХ засадах, та боротьбою з антинародною владою, знаходяться кошти на придбання такого дорого авто, в той самий час коли у країні криза та війна. Звісно, сам активіст стверджує, що раніше займався продажем медичного обладнання (насправді ж, його було помічено у продажі електронних цигарок), а зараз займається web-дизайном. Та чи зможе він представити докази цього?

То що змінилося у роботі цього відділу? Чого в кінець кінців добилися активісти? І чи всі активісти залишилися вірні ідеї ? Цю тему ми розглянемо у ще одному циклі розслідувань.

Марвін