Керівництво так званої «ЛНР» наполягає на визнанні Києвом політичних реалій, які склалися на сході країни, й називає його головною умовою для обговорення статусу регіону.

Про це повідомив у вівторок представник «ЛНР» Владислав Дейнего на перемовинах у Мінську, коментуючи заяву глави держави Петра Порошенка щодо готовності надати Донбасу особливий економічний статус, передає Корупція.інфо

«Перш ніж говорити про введення на Донбасі особливої економічної зони або будь-якого іншого особливого статусу, необхідно, щоб Київ визнав суб’єктність Донецька та Луганська і висловив готовність до діалогу з нами. Якщо Київ продовжить свою нинішню політику щодо нас, то обговорювати який-небудь статус регіону не доведеться»,– заявив він.

Також Дейнего допустив, що згадане питання можуть розглянути в ході наступного раунду Мінських перемовин.

«Питання визнання суб’єктності Донецька і Луганська одне з основних. Раніше на переговорах вже обговорювалося питання надання особливого статусу Донбасу, але все це залишається лише розмовами до визнання Києвом Донецька і Луганська самостійними сторонами політичного процесу»,– сказав він.