евакуція

Бойовики безперервно обстрілюють село Кримське Новоайдарського району (поблизу колишнього 31-го блокпоста на Бахмутці) з артилерії, мінометів, "Градів" та іншої зброї. Околиця села з боку Сокільників, а також центральна частина, зруйновані майже повністю, тут практично не залишилося цілих будинків.

Про це повідомили в прес-службі глави Луганської ОДА Геннадія Москаля, передає Корупція.інфо

Більше місяця в Кримському немає світла і центрального водопостачання. За останній місяць звідси виїхало багато людей, однак після активізації бойових дій на Бахмутці і втрати 31-го блокпоста вибратися з Кримського на звичайному транспорті стало неможливо – Бахмутка заблокована, а з боку с.Светлічное грунтова дорога розбита важкою технікою. Людей, які бажають виїхати з-під обстрілу, військові вивозять на броньованих всюдиходах до Світличного, де їх чекають "швидкі" і автобуси.

"Сьогодні евакуювали 18 мешканців Кримського, в тому числі двох дітей і літню жінку, яка в результаті обстрілів отримала опіки, – повідомляє Москаль. – Усіх спочатку відвезли в лікарню для профілактичного огляду, а потім – у відділення з надзвичайних ситуацій у Лисичанську. Звідси частина людей забрали родичі або знайомі, інших розмістили в соціальних установах. Зараз у Кримському залишається ще близько 300 жителів. Як тільки з'явиться нова група бажаючих виїхати, знову будемо евакуювати їх за допомогою військових ", – резюмував губернатор Луганщини

 

эвакуацияэвакуацияэвакуацияэвакуация