береза

В Україні повинна бути створена спецслужба, яка ліквідовуватиме ворогів України, на кшталт такої, яка функціонує в Ізраїлі.

Про це заявив у соцмережі позафракційний народний депутат України Борислав Береза. 

«Ізраїль – дуже невелика держава. Я б навіть сказав маленька. Але у нього є спецслужба яка знищує ворогів держави. По всьому світу. Негласно. Але систематично. А може і не знищує, а це просто збіг обставин. Мабуть деякі персоналії самі дохнуть від інфаркту, тонуть, розбиваються в аваріях, викидаються з вікна і виявляють подібну схильність до суїциду. Правда, треба зауважити, що все це з ними відбувається відразу після того, як вони скоюють злочини проти Ізраїлю», – написав нардеп на своїй сторінці.

За його словами, відсутність подібної української спецслужби є "нелогічною". Водночас парламентар зазначає, що ворогів в України, як і в Ізраїлю, достатньо.

«Україна значно більше Ізраїлю. Але в Україні все ще немає такої спецслужби. А вороги є. Мені одному здається нелогічність в даній ситуації? В Ізраїлі ця спецслужба була створена вищим керівництвом держави. У нас таких ініціатив я не спостерігаю», – додав Береза.

Джерело: Корупція.інфо