Падіння курсу гривні, судячи з усього, ніяк не відбивається на добробуті сім'ї головного банкіра країни. Хоча дивного тут немає нічого. На посаду глави НБУ Валерія Гонтарєва прийшла з великого бізнесуочолювала велику інвестиційну компанію і банк.
Як пишуть Вести, у Гонтарєвої в гаражі відразу кілька авто преміумкласу, а її син з дружиною всю осінь відпочивали в дорогих готелях за кордоном.

728201.jpg

Також видання зазначає, що у Гонтарєвої двоє синів: 25-річний Антон та 14-річний Микита. Проживає головний банкір в елітному котеджному містечку Северинівка під Києвом. Судячи з фото в соцмережах родні Гонтарєвої, в приватному будинку вона нерідко влаштовує вечірки для родичів на літній терасі біля басейну. Причому діловий стиль глава НБУ явно не любить. У парламенті вона з'являлася в білих уггах, на сімейних фото – навіть у фривольній спідниці вище колін.
У декларації за 2013 рік зазначено, що сім'я банкіра володіє двома автомобілями Porsche і джипом Infiniti FX35 (модель більше не випускається, раніше ціна такого позашляховика була близько 1,4 млн грн за курсом НБУ на 23 лютого 2015 р.). Тим не менш фотокореспонденти нарахували в автопарку голови Нацбанку ще як мінімум три машини класу люкс.

712476.jpg

Так, Гонтарєва одного разу у Верховну Раду приїхала на седан Lexus LS460. Таке авто зараз коштує в салоні близько 3 млн грн. До речі, на схожому Lexus їздила міністр фінансів Наталя Яресько. Ще глава НБУ була помічена на джипі Mercedes GL з проблисковими маячками під решіткою радіатора. Зазвичай такі мигалки встановлюють на авто супроводу, в яких їздять охоронці. Як нам вдалося дізнатися, ця машина числиться за НБУ. Зазначимо, що такий новий Mercedes зараз можна придбати за 2,8 млн грн.
На червоному Porsche Panamera (новий – 3,5 млн грн) і чорному Porsche Cayenne (новий – 3,4 млн грн), які значаться у податковій декларації, їздить старший син Антон і його дружина Валерія. До речі, у Девіда, онука голови Нацбанку, у його два рочки є свій електрокар, який він водить. Хлопцеві на день народження подарували машину – міні-копію "кубика" Mercedes.

Гонтарева ездит на пяти авто и ужинает у бассейна. Фот4


Судячи з фотографій з соціальних мереж невістки, складна фінансова ситуація в Україні ніяк не впливає на звичний уклад життя її сім'ї. Валерія Томашевська (дівоче прізвище) разом з Антоном регулярно виїжджає за кордон на відпочинок.

762553.jpg

За останні півроку вони побували у Франції, Домінікані, Туреччини та Індії. Зупинялися виключно в дорогих готелях. Наприклад, ніч в номері шикарного 5-зіркового готелю Park Bosphorus Istanbul, що в Стамбулі, коштує 6,5 тис. грн, в паризькому Hyatt Paris Madeleine – близько 13 тис. грн. А ось тур в Домінікану на 7 днів парі обійшовся як мінімум 67 тис. грн. На знімках пари відображені романтичні вечері з делікатесами, екскурсії по місцевих визначних пам'ятках і посиденьки з екзотичними коктейлями.
Як повідомляв "Обозреватель", раніше Гонтарєва поскаржилася на низьку зарплату в 10 тисяч гривень.

obozrevatel.com