Суд у Москві продовжив до 29 серпня домашній арешт директору Бібліотеки української літератури Наталії Шаріної, яку звинувачують у поширенні екстремістської літератури і розтраті, передає Корупція.Інфо

Про це у середу повідомляє Російське агентство правової і судової інформації.

"Термін домашнього арешту Наталії Шаріної продовжений до 29 серпня", – сказала співрозмовниця агентства.

Як відомо, 7 липня слідчий комітет Росії завершив попереднє слідство у кримінальній справі щодо Шаріної.

Вона перебуває під домашнім арештом з 30 жовтня минулого року. Правоохоронні органи 28 жовтня 2015 року провели обшуки в Бібліотеці української літератури, після чого її директор, 58-річна Шаріна була затримана.

Щодо неї було порушено кримінальну справу за статтею 282 КК РФ (розпалювання національної ненависті і ворожнечі, а також приниження людської гідності).

Приводом для порушення справи, згідно із заявами СКР, стало поширення серед відвідувачів бібліотеки видання Дмитра Корчинського, яке було визнане судом екстремістським матеріалом і заборонене до використання.

Матеріали справи щодо Шаріної пізніше передали в управління з розслідування особливо важливих справ ГСУ СКР по Москві. 5 квітня директору бібліотеки висунули ще одне звинувачення – в розтраті (ч.4 ст.160 КК РФ).

За версією слідства, Шаріна в 2011-2013 роках, витрачала призначені для виплати юристам бібліотеки кошти на свій захист у першій кримінальній справі – про екстремізм, яку згодом було закрито.