Україна посилила контроль на кордоні з Молдовою, передає Корупція.Інфо

Популярне: Чоловікам до 45 років заборонено перетинати кордон: військовий комісар розповів подробиці

В Ямпільському районі на Вінниччині в зоні відповідальності Могилів-Подільського прикордонного загону відкрито новий відділ прикордонної служби «Цекинівка»: прикордонники прийняли під охорону понад 20 кілометрів українсько-молдовського кордону, що проходить по Дністру.

В рамках бюджетного фінансування (мільйон гривень) і власними силами прикордонники здійснили ремонт будівель адміністративно-житлового та господарського призначення, провели водопровід і каналізацію, обладнали теплопостачання, відремонтували бокси для зберігання і обслуговування автомобільної техніки.Сільський голова Цекинівки Ірина Рачковская покладає на прикордонників великі надії: «Така кількість молоді обов'язково залишиться тут, створить сім'ї, народить дітей. А значить дасть нову кров Цекинівці, новий поштовх до розвитку і процвітання. Так що ми вас вже любимо. Сподіваємося, що наші порожні будинки швиденько відремонтують, і в них будуть жити красиві молоді сім'ї. Бажаємо, щоб наше село стало для вас рідним, а наша держава процвітала ».

Губернатор Валерій Коровій наголосив, що з обласного бюджету в 2017-му було виділено 2,7 мільйона гривень на облаштування державного кордону, в тому числі 1,5 мільйона на автомобіль, ключі від якого вручили прикордонникам.

У «Цекинівці» працюють 60 прикордонників. У тому числі вони забезпечують роботу двох пунктів пропуску для річкового сполучення – місцевого (в спрощеному порядку за внутрішніми паспортами) і міждержавного