Волонтер, зоозахисник Ігор Сайко про людську байдужість і дрібні вчинки, передає Корупція.Інфо

Популярне: Чоловікам до 45 років заборонено перетинати кордон: військовий комісар розповів подробиці

«Хто буде безкарно знущатись над слабшим і боятись дати відповідь сильнішому? Хто буде вічно нити, що у всьому винен хтось інший (влада, путін, Трамп, сусід і т.д.)?

Не знаю, як це назвати – совком чи рагулізмом.

Тато чи мама, копнувши кота чи собаку, накричавши на беззахисну пенсіонерку, вчать наступне своє покоління рагулів бути боягузливим бидлом. Мовляв, слабших можна ображати і бути рабом у сильнішого, бо тоді копнуть тебе.

Новорічно-різдвяні свята. Галицька “віра” в Бога і дикі святкування, які ні до віри, ні до бога стосунку не мають. Швидше, торжествує диявол в душах і діях цих “вірян” та їх дітей.

Так, я знаю, що зачіпати галицьку віру – слизько. Просто подивіться на фото! Може, християнин для забави розстрілювати кота? Може ставити капкани знаючи наперед, що покалічить насамперед людину або собаку? Всі фото – наслідок діяльності “людини”.

Чому ми живемо у лайні? Чому поїдаємо і знищуємо одне одного? Чому політики, судді, депутати, податківці – зазвичай лайно?

Та бо ми самі такі. Це ми їх виховали! Це чиїсь діти, брати, сестри, сусіди. Одне бидло штовхнуло пенсіонерку, дитину чи кота – десять таких самих пройшло мовчи повз. Бидло з маршрутки виганяє АТОвця – 30 таких самих бидляків стоять мовчки в маршрутці.

Люди, перестаньте бути бидлом, перестаньте виховувати наступне покоління совково-рагульських рабів та садистів.

Зрозумійте ж нарешті, що винен в усьому не Порошенко, Садовий, путін чи хто там, а ви самі! Все починається з дрібних вчинків!».