У Туреччині Ліза буває досить часто. У вузі дівчина вивчала турецьку мову і трохи говорить на ній. Так що деякі підписи до своїх фото з Анталії дівчина в Інстаграмі пише не тільки російською, але й дублює їх на турецькому. І, безумовно, розуміє коментарі турецькою мовою, які залишають на її сторінці відвідувачі. – повідомляє Корупція.Інфо

Турецька газета Akdeniz опублікувала матеріал про відпочинок 18-річної Лізи Пєскова, дочки прес-секретаря президента Росії. Знімком газети поділився у своєму Instagram ведучий «Ехо Москви» Олексій Венедиктов.
 

Ліза Пєскова відпочиває в Анталії разом зі своїми родичами, коханим, і друзями. В Туреччину галаслива компанія вирушила, щоб відсвяткувати день народження бабусі, двоюрідної сестри Лізи.

wx1080

Дівчина також поділилася в Instagram відвертими знімками в купальнику, які і потрапили на обкладинку турецької газети.

Дідусь Лізи — кадровий дипломат, він вільно говорить по-турецьки. Та й сам Дмитро Пєсков починав кар'єру дипломата в Туреччині, це було його перше призначення.
wx1080 (1)

Дочка прес-секретаря Путіна зараз навчається у Франції. Дівчина живе разом з мамою Катериною Солоцинской, першій дружині Пєскова. Зараз у нього нова кохана — фігуристка Тетяна Навка, на якій він одружився в 2015 році. До речі, Ліза Пєскова цей шлюб не схвалила.

71Qr0zAbhCA