У Верховній раді перехворіли або хворіють COVID-19 до 60 депутатів і 30 працівників апарату Верховної Ради України.

Про це заявив 14 жовтня спікер парламенту Дмитро Разумков.

“Понад 20 людей всього перехворіло в апараті, також у нас кілька людей додатково захворіли на цьому тижні. Я думаю, що ми десь до 30 доходимо вже, це по апарату. По народних депутатів останні показники сьогодні не готовий сказати, але до 60 всього перебороли або хворіють і майже кожен день у нас – додаткові хворі (день-два … – один-два народних депутата) “, – сказав Разумков журналістам в середу в Києві.

Разумков зазначив, що парламент не буде йти на карантин у зв’язку з епідемією.

“Верховна Рада минулого разу не йшла на карантин, і в цей раз не буде йти на карантин. Можуть бути зміни в режимі нашої роботи, але Верховна Рада, як єдина законодавча інституція в Україні, не буде йти на карантин”, – підкреслив спікер .

Раніше ми повідомляли про те, що в зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією в парламенті переглянули кількість представників ЗМІ, які можуть перебувати на території Ради. Так, спікер ВРУ Дмитро Разумков вніс зміни до розпорядження щодо попередження виникнення гострої респіраторної хвороби.

Повідомляється, що для представників ЗМІ були визначені обмеження, в рамках яких дозволено перебувати в адміністративній будівлі парламенту на вулиці Грушевського, 5 певній кількості журналістів.

“Дозволяється присутність представників засобів масової інформації в такій кількості: до 120 чоловік в прес-центрі на третьому поверсі; до 30 осіб в ложі преси балкону зали засідань Верховної Ради України; від телевізійних каналів – не більше двох знімальних груп (до 4 осіб), від інформаційних агентств – до 2 осіб, від інших видань – по 1 людині “, – повідомляє прес служба Верховної Ради.