Володимир Гапоненко був командиром екіпажу “Боїнга” МАУ, який зазнав аварії 8 січня під Тегераном. Він працював в авіакомпанії 10 років і був досвідченим пілотом.

Його дружина Катерина зізнається, що хвилювалася через загострення ситуації навколо Ірану і намагалася переконати чоловіка не виконувати той фатальний рейс. Передчуття не підвело: цей політ для Володимира Гапоненка став останнім.

В інтерв’ю “Страні” вдова загиблого командира екіпажу розповіла про те, що у неї були погані передчуття напередодні рейсу.

“Було дуже багато знаків. Наймолодшій доньці снилися сни, що тата вбили. У нас вдома зупинився годинник. Ще йому подарували наручний годинник на 50-річчя. Зовсім недавно, 20 грудня, він відзначив ювілей 50 років – годинник на таке не дарують .. . І вони [пілоти] зробили спільне фото перед рейсом! Сфотографувати перед рейсом льотному складу … Не те щоб це було категорично заборонено, але є така прикмета – не можна “, – розповіла Катерина.

Вдова пілота також розповіла, що намагалася відрадити чоловіка від польоту, адже вже тоді було відомо про військові дії в Ірані.