Легендарний український мольфар Михайло Нечай незадовго до своєї смерті розповів, що чекає на Україну та її народ у майбутньому. Ще в день інавгурації Януковича, мольфар передбачив його долю.

Він сказав тоді, що “цьому “цареві” довго не всидіти на троні” і додав: “Ми ще до апогею біди не дійшли”. Про це стало відомо завдяки повідомленням українських ЗМІ.

Нечай говорив, що генофонд України будуть знищувати, а її території розривати на шматки. Він говорив, що це буде відбуватися на Сході України, де у цей час йде війна. Крім того, він бачив загрозу і з боку Румунії та Польщі, які нібито націлилися на Галичину, а Закарпаття і взагалі може відійти до Угорщини.

Провидець попереджав людство, що “поділ на різні табори” в Україні закінчиться кривавою трагедією. Ще в 2007 році мольфар казав, що революція — не вихід із ситуації. Навіть після зміни корупційної влади українцям доведеться ще довго і важко працювати, щоб поставити на ноги дітей, і не збідніти остаточно. Як відомо, що мольфара Михайла Нечая вбили в 2011 році в його ж власному будинку.