19 вересня маленькому голубоокому блондину Миколці Крайняю виповниться всього рік і чотири місяці. За такий короткий період часу він вже пережив п’ять операцій, передає Корупція.Інфо.

Перше оперативне втручання відбулося вже на третій день життя Миколайчика. З діагнозом “непрохідність кишківника” хлопчику присвоїли статус інваліда дитинства.

    – За довгі рік і чотири місяці ми з синочком зуміли пережити дуже багато: операції, купу медикаментів, несправедливість та навіть «пекельні муки», – зазначає мама хлопчика Олена Крайняй.

Мама бореться  за кожен день життя своєї дитини – бореться сама, тому що останні п’ять місяців батько контактів з сім’єю не підтримує і не допомагає матеріально.

830bfbc-1122
Через часті візити до лікарні мама малюка, жителька села Кам’янське на Іршавщині, переїхала жити до районного центру. Тут вона орендує квартиру, адже боїться прогавити той момент, коли дитині знову стане погано.  

На сьогоднішній день кожна доба життя малечі обходиться мамі у 800 гривень. Кожні 10-15 хвилин дитина потребує зміни підгузка, бо не може контролювати власний організм та харчується малюк виключно безлактозним харчуванням. Одна упаковка такої суміші коштує 290 грн.. Також дитина постійно потребує препарату «Мамалак», який допомагає перетравлювати та затримувати хоч якусь частинку їжі в організмі. Миколка  потребуватиме цей препарат все життя. Постійними у домі сім’ї Крайняй є препарати: «Креон», «Боботик», «Домрид». За лікування хлопчика взялася лікарня «ОХМАТДИТ», де було зроблено чотири останніх операції, вже незабаром Миколка з мамою знову повинні вирушити до столиці, щоб з допомогою лікарів боротися з хворобою. Там дитині знову прийдеться пройти ряд обстежень, адже покращення не спостерігається.

fe55300-11942092-811337522317093-2284312726364504371-o--1-

Як зазначає мама, матеріальні ресурси у сім’ї давно закінчилися, знаючи про ціни на медикаменти, вона не знає з чим може стикнутися цього разу на час обстеження. Не виключається й варіант чергової операції.

Мама Олена Крайняй уже заборгувала знайомим та близьким 40 тисяч гривень:

    – Спочатку я соромилася просити кошти, але зараз я знаю лише одне: я хочу щоб мій синочок, «моє сонечко», жило і я боротимуся до останнього шансу. Я розумію й те, що кошти на дитину я отримаю лише біля десятого числа і при цьому вже маю борг більше як на дві тисячі у місцевій аптеці. Дякувати Богу, хоч люди розуміють й погоджуються на свій ризик почекати. І оплату за оренду квартири ніхто не відміняє, адже я поїду у Київ, а за квартиру все рівно платити прийдеться, інакше – на вихід… Я дуже вірю в те, що моя дитина одужає й прикладаю максимум зусиль, я вчилася як обробляти «стому», я вчилася комбінувати суміші, я бачу, що дитина, дуже хоче їсти та не можу йому багато давати тому, що він вириває їжу на зовні… І якщо це все я маю пережити, якщо я маю це все перебороти, значить «такий мій Хрест» і я нестиму його заради здоров’я свого синочка. Тому, я дуже прошу відгукнутися небайдужих.

Контакти мами: Крайняй Олена Вікторівна
Номер тел. 0966097274
Номер картки: 4731217111506919