Поліція затримала ще 13 осіб, які, імовірно, брали участь в перестрілці в Броварах. Серед них виявився кримінальний авторитет на прізвисько “Журавель”.

Поліції вдалося заарештувати ще 13 передбачуваних учасників гучної перестрілки в Броварах. Всього, за даними слідства, до інциденту причетні понад 60 людей.

Повідомлення глави МВС України Арсена Авакова про арешт нових підозрюваних було оприлюднено на офіційному сайті міністерства.

Відзначено, що 13 ймовірних учасників перестрілки затримали в трьох містах: Броварах, Києві та Ірпені. Серед заарештованих опинився і кримінальний авторитет на прізвисько “Віхан” і “Журавель”. “Встановлено, що саме вони виступили на боці місцевих перевізників”, – повідомив Аваков.

Він уточнив, що заарештованим вже пред’явили звинувачення в бандитизмі і замаху на умисне вбивство. Примітно, що під час затримання в учасників був вилучений значний арсенал зброї і боєприпасів. Аваков в результаті звернувся до учасників перестрілки.

“Наздоженемо всіх!” – заявив міністр.

Перестрілка в Ірпені трапилася рано вранці 25 травня. За даними слідства, кілька перевізників найняли “молодчиків” і влаштували “стрілку”, щоб поділити маршрути до Києва. Під вогнем виявилися жителі міста.

На щастя, ніхто не загинув. У першу добу було заарештовано 28 учасників перестрілки. Через гучний інцидент на главу МВС обрушилася хвиля критики. На нього поклали відповідальність за “повернення 90-х” і зажадали відставки. “На килим” міністра викликав президент Володимир Зеленський.