"Президент стурбований цим питанням, адже ми мали таку ж ситуацію в Балаклії, Калинівці, на сході країни горіли і вибухали склади. Не схоже це, звичайно, на самозаймання".

Про заявила Ірина Луценко в ефірі 5 каналу.

За словами Луценко, зараз ситуація в цьому питанні є напруженою, зокрема президент має вислухати звіти силовиків про те, що відбувалося в Чернігівській області.

Вона також зазначила, що рік тому, після перших випадків на складах в Харківській та Вінницькій областях, була розроблена ціла система заходів, які були доведені до всіх військовослужбовців, інфраструктурних об'єктів, де розташовані склади.

Популярное: Массовые проверки и огромные штрафы: как будут наказывать украинцев уже с октября

"Дуже багато претензій до Генерального штабу ЗСУ, адже це їхні повноваження в цілому. Тому, я думаю, у президента йдуть дуже серйозні розборки. Припускаю, що будуть кадрові рішення, адже це вже переходить у якусь системність і вона недопустима в такий період самооборони держави", – підкреслила Луценко.

Нагадаємо, на технічній території 6-го арсеналу Міністерства оборони біля смт Дружба в районі населеного пункту Ічня Чернігівської області стався вибух, у зв'язку з чим по всій Чернігівській області введено відповідні обмежувальні заходи. Як повідомили в Генштабі, пожежа почалася після чотирьох зафіксованих вартовими вибухів на території арсеналу.

На території складів 6-го арсеналу Міністерства оборони зберігається переважно стрілецька зброя. Підірвано сховища 120-мм мінометних мін, 122-мм гаубичних снарядів, 125-мм танкових снарядів і 122-мм реактивних снарядів "Град". ДСНС повідомила про 88 тис. тонн боєприпасів на складах біля Ічні, в Генштабі цю цифру спростували.

За даними Міністерства охорони здоров'я, в результаті вибухів на складі боєприпасів під Ічнею з районної лікарні міста евакуювали 163 пацієнтів.

Служба безпеки України розслідує кілька версій пожежі на території складських приміщень біля смт Дружба.

Однак з огляду на близькість до російського кордону, не випадково, що основною версією СБУ та Військової прокуратури є диверсія.