На завершення недільної молитви «Ангел Господній» Папа Франциск згадав українських і російських матерів, які втратили своїх дітей через війну.

Він, зайнявши позицію “всьому світу мир” попросив усіх не забувати молитися за них, за всіх страждаючих і за припинення війни. 

Про це пише видання Vatican News. 
 
Папа Франциск попросив усіх пам’ятати наших стражденних братів і сестер в Україні, де війна продовжує брати своє, де люди борються без електрики та тепла. 

“Різдво ознаменоване війною. Ми ніколи не повинні їх забувати. Пригадуючи, що в цей час ми особливо зосереджуємось на Пресвятій Богородиці та її Дитятку, яке Вона вигодувала і виховала, ми не можемо не думати про матерів, які втратили своїх дітей у цій війні, як українських, так і російських матерів”, – наголосив він. 

Він попросив усіх молитися за матерів, які втратили своїх дітей, воїнів у цій війні з обох сторін, нагадавши, якою є трагічна ціна війни, за яку ми повинні молитися, щоб припинилися всі страждання. 
 
При цьому Папа Римський не згадує, хто саме спричинив цю агресію та те, що російські військові щодня вчиняють десятки злочинів на території України. 
 
Та й саме порівняння українських та російських матерів видається не зовсім доречним. Адже Україна в цій війні втрачає найкращих своїх синів, в той час як до Росії повертаються ліквідовані загарбники, що зачасту є ще й мародерами та злочинцями.