Війна в Україні може закінчитися лише поразкою президента РФ Володимира Путіна. Російські війська мають бути відкинуті до фактичного кордону 24 лютого. Володимир Зеленський та українці не можуть погодитися з іншим результатом, особливо після жорстокості, яку вони пережили.

Про це у колонці видання Wall Street Journal написав британський експрем’єр Борис Джонсон.

“Оскільки війна може закінчитися лише одним способом, питання в тому, як швидко ми дійдемо до неминучого завершення. Світ не може далі дивитися, як українців тероризують ракетами та безпілотниками. Це моральна огида, коли мільйони ніч за ніччю залишаються без опалення, світла чи води, не кажучи вже про безперервне вбивство мирних жителів. І чим довше Путін продовжуватиме свої безглузді нападки, тим довше триватиме глобальна економічна криза”, – написав він.

ПРО РОСІЙСЬКИЙ ГАЗ

Існує серйозна небезпека. Для всіх, хто розраховує на постачання російського газу, ця зима буде дуже важкою, але завдяки величезній організаційній роботі зі зберігання запасів газу ми її переживемо.

ПРО ДОПОМОГУ УКРАЇНІ

Внесок Америки вже був величезним — щонайменше 17 мільярдів доларів військової допомоги. Велика Британія виділила близько 2,3 мільярда фунтів стерлінгів. Інші країни активізувалися.

“Я знаю, що ці витрати є болючими в часи фінансових обмежень, але час – це гроші, і чим довше це триватиме, тим більше ми всі платитимемо за військову підтримку. Тож давайте розділимо тягар і прискоримо розв’язку. Спочатку давайте надамо українцям необхідну допомогу проти атак з повітря. Києву потрібні безпілотні літальні апарати для виявлення місць запуску безпілотників і ракет, а також зенітні ракети для їх виведення”, – продовжив політик.

ПРО МОЖЛИВЕ ВИКОРИСТАННЯ РФ ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ

“Правда полягає в тому, що він боїться ескалації. Це були десятиліття млявості та нерішучості Заходу щодо статусу України. Захід спокутував цю невдачу приголомшливою демонстрацією злагодженості та єдності від лютого. Ми повинні бути сильнішими і сміливішими”, – написав Джонсон.