Останні тижні українці висловлюють обурення з того, що влада займається чим завгодно? але не перемогою України на полі бою. Так, у суботу, у Харкові містяни вийшли на мітинг з вимогою спрямувати бюджетні кошти не на благоустрій міста — а на потреби ЗСУ.

Їх гасла звучали так: «Припиніть саджати клумби в Харкові, інакше доведеться рити могили в Харкові».

Окрім цього, декілька тижнів тому, відбулись акції протесту під стінами міських адміністрацій Києва, Одеси, Дніпра та Черкас з вимогою спрямувати бюджетні кошти на потреби ЗСУ

Активісти продовжують вимагати від столичної влади та інших міст посилити підтримку ЗСУ замість того, аби витрачати бюджетні кошти на сумнівні закупівлі.

Також, cотні одеситів вкотре зібралися сьогодні під стінами мерії з вимогою спрямувати кошти міського бюджету на підтримку ЗСУ. Учасники акції скандували: «Все для перемоги», «В першу чергу ЗСУ», «Владо, почуй громаду».

Зокрема, містяни розгорнули величезні банери з написами: «Гена, віддай наші гроші ЗСУ» і «900 млн на дрони та РЕБи».

Подібний мітинг пройшов і у Дніпрі.

Учасники акції зібралися зранку під стінами міської ради з вимогою перерозподілити бюджетні кошти на потреби ЗСУ. Люди проти, аби у воєнний час бюджетні кошти витрачались на піар чиновників з перекладанням плитки, «золотим» ремонтом стадіонів тощо.

Учасники акції скандували «Гроші на ЗСУ». Також протестувальники розташувалися вдовж дороги та через плакати закликали водіїв проїжджаючих авто посигналити на їх підтримку.

У Всеукраїнський день підтримки армії, містяни із Запоріжжя вийшли на мирний мітинг «В першу чергу ЗСУ». Із прапорами та плакатами вони пройшли центральним проспектом міста. Головна вимога — спрямувати бюджетні гроші на потреби ЗСУ.

«Наш запорізький контекст — це відсутність прозорості діяльності Запорізької міської ради. Ми вимагаємо громадських слухань, ми уже зібрали підписи, створили петицію. Подали звернення до міської ради, тепер чекаємо від них фідбеку, але вони кажуть, що не можна».