Поки вчені в усьому світі розробляють вакцину проти коронавирусу, в мережах активно поширюються всілякі поради від нібито лікарів про нові способи перемогти хворобу.

Такі фейковий “рецепти” на практиці здатні нашкодити здоров’ю довірливих громадян. Євген Комаровський у своєму свіжому відео-огляді про COVID-19 прокоментував один з останніх “хітів” в інтернеті.

Йдеться про вірусному ролику від “лікаря з Італії”, який розповідає, як вилікувався від коронавирусу за допомогою алкоголю – дихав парами горілки.

Доктор вищої категорії Комаровський зізнався, що отримав тисячі питань щодо даного “способу” і досить емоційно пояснив, чому цього “Лайфхак” не можна вірити.

“Лікар” відкрив новий спосіб лікування коронавирусной інфекції за один день – тільки вдумайтеся! Для того, щоб вбити вірус в легких, треба розчинити оболонку вірусу, якщо дихати парами горілки. Людина абсолютно конкретно говорить про те, що відчув у себе якісь симптоми, вирішив, що це коронавірус, подихав горілкою протягом дня, на ніч вилив горілку на подушку, щоб вночі нею дихати, потім через два дні зробив тест і ніякого коронавируса не виявив. І народ на повному серйозі говорить: доктор, це правда? Як круто, дивіться, як ми будемо тепер все лікуватися чудово “, – дивується Комаровський.

Також він обурився, що ніхто не звертає увагу на те, що ця людина говорить: “я лікар”, і розповідає: “чому так раніше не лікували?”

“Чому так не можна лікувати туберкульоз? Та тому що у туберкульозної інфекції є капсула, яку спирт не розчиняє. Чому так не можна лікувати грип? Тому що у грипу немає жирової плівки, як то звичай у коронавирусу … Хлопці! Це ж все фігня на пісному маслі! У грипу є зовнішня жирова мембрана. У туберкульозної палички немає ніяких капсул. Все це маячня від початку і до кінця! ” – підкреслює Комаровський.

Також доктор зізнався, що розуміє бажання людей знайти легкий спосіб побороти коронавірус і не особливо напружуватися при цьому з карантином.

“Я розумію, як всім хочеться не дотримуватися дистанції, не мити руки, валяти дурня, вийти з дому і дихати горілкою. Хлопці – так не вийде, ці методи не працюють!” – зазначив Комаровський.