Сьогодні, 6 липня, колишній президент України Петро Порошенко вирушив зі своїми колегами по партії на Схід країни і вже встиг відзначитися.

Так, Порошенко встановив табличку з новою назвою в селищі міського типу Нью-Йорк.

“Чому робить це саме гетьман не зовсім зрозуміло. Цікаво, що Порох зі своєю свитою хотів потрапити в музей, побудований ще в 1910 році, проте, дізнавшись про його приїзд і бажання провести екскурсію, директор музею вирішив закрити двері на замок”, – пише тг-канал “Шептун”.

Також з факту, що Порошенка не пустили в музей посміялися і “Клименки”:

“Порошенко заявив, що його не пустили в музей в Нью-Йорку. Не в американському мегаполісі, а в селищі міського типу на Донбасі, який недавно перейменували.

Порошенко заявив, що не пустили його до селищного музею … за вказівкою влади і винен в цьому Зеленський. Який «перетворюється в дрімучого Януковича».

Ми, звичайно, все розуміємо, криза інфоприводів по поїздці, доводиться викручуватися. Але не так же 🤦♂️. Щось зовсім до мишей стерся наш гетьман “.

Також журналісти пишуть, що на цей раз Порошенко привіз військовим не полуницю, як минулого разу, а черешню. Такий собі “Гетьман-вітамінка”.

“Полуничка відійшла. Сьогодні на обід у вояк буде черешня”, – пише тг-канал “Недоторкані”.

“Історичний момент. Український Петро Перший прорубав вікно в Америку.”, – також пишуть “Недоторкані”.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.