Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков вважає себе людиною команди президента Володимира Зеленського.Про це він заявив в інтерв’ю Бабелю.

“Так, звісно. Ми всі однією командою прийшли, починали в далекому 2018 році. З усією повагою, коли багато хто сьогодні розповідає, якою має бути команда та що потрібно робити, я не памʼятаю їх у цій команді в офісі на Новоселицькій (там був перший штаб партії “Слуга народу”. – Ред.)”, – зауважив Разумков.

“Команда – це насамперед ідеї та принципи, з якими усі сюди заходили. І сюди, і в Офіс президента, і в Кабінет Міністрів. Якщо в команді починають порушуватися принципи, я вважаю, це погано. Цього допускати не можна”, – додав він.

При цьому, коментуючи тезу журналіста щодо того, що всі його останні інтерв’ю зводяться до однієї тези: він – конкурент Володимира Зеленського, Разумков зазначив: “Давайте ми конкуруватимемо в хороших справах і в хороших досягнення для країни”.

Також варто додати, що в інтервю Дмитро Разумков заявив, що не голосуватиме за призначення в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка першим віцепрем’єром – міністром енергетики в разі, якщо відповідний проєкт постанови буде втретє внесено на голосування.

Спікер нагадав, що відповідно до процедури фракція приймає рішення, пропонує його прем’єру, який зі свого боку вносить до парламенту подання (про призначення. – Ред.), його розглядає комітет (з питань енергетики та житлово-комунального господарства. – Ред.), після чого документи передають в зал.

На питання про підтримку кандидатури Вітренка в разі третього голосування Дмитро Разумков відповів так: “Я намагаюся бути послідовним”.