Внутрішні конфлікти всередині російських окупаційних сил не тільки не вщухають, а ще й посилюються із кожним днем.

 

 

Кадрові військові та офіцери принижують мобілізованих, вихідці з Кавказу гноблять осіб слов’янського походження, а кадировці стоять за спинами всіх та виконують розстрільні функції.

За даними джерел 24 Каналу в українських спецслужбах, внаслідок нестатутних відносин між зведеними військами окупантів кожен день трапляються сотні інцидентів, які закінчуються загибеллю окупантів. Втім, нерідко стаються випадки не просто міжусобних розбірок, а більш “елегантної” помсти опонентам.

Ображені на кадировців ФСБшники часто за допомогою різних каналів “зливають” інформацією про місцеперебування найманців чеченського царька. Однак і ті не залишаються осторонь.

Подекуди підконтрольні зраднику Ічкерії бійці просто вивозять опонентів подалі від пунктів постійної дислокації та знищують їх.

Втім, коли йдеться про помсту офіцерам, кадировці можуть бути більш винахідливими. Особливо, коли їм потрібно вирішити проблему чужими руками. Так, наприкінці січня представники російського командування на одному з напрямків на Херсонщині передали кадировцям обов’язковий для виконання наказ очільника генштабу Валерія Герасимова про необхідність мати зовнішній вигляд згідно з уставом. Тіктокерів у достатньо жорсткій формі зобов’язали збривати бороди, не використовувати викрадені цивільні автівки та припинити масштабні святкування із вживанням наркотиків та знущанням над рядовими солдатами.

На спроби кадировців апелювати до наказу один із штабних полковників відреагував дуже емоційно. У той же вечір штаб російських військ був знищений українськими артилеристами.

Ображені кадировці вирішили віддячити російським офіцерам за приниження та свідомо почали знімати й викладати у мережу відео із місцем дислокації командування окупантів. Тіктокери продемонстрували скупчення командирської техніки та навіть зафільмували будівлю, куди поз’їжджалося все начальство для проведення наради.