Екс-президент намагається перебити негативну для нього повістку після скандалу з Медведчуком.

Про це пише політолог, директор аналітичного центру «Третій сектор» Андрій Золотарьов спеціально для “Главреду”.

Петро Олексійович подвизався в ролі “експерта” по вакцинах не від хорошого життя, він мабуть не знайшов нічого іншого, ніж відповісти на запис розмови Медведчука і Суркова. Сьогоднішня заява це звичайний інформаційний спін, коли треба перебити токсичну тему.

Обнародувані розмови Медведчука-Суркова підтверджують, що так званий “патріотизм” Порошенка був всього лише грою на публіку. І ніяк не заважав йому вести закулісні переговори, особисто з Путіним і його представниками.

Показово, що предметом цих переговорів були навіть не політичні, а чисто комерційні питання. Війна, війною, а бізнес за розкладом.

Порошенко домовлявся про постачання електрики в Крим на умовах росіян, впираючись хіба, що за прийнятну для себе і своїх бізнес-партнерів ціну.

Брехнею виявилися і пояснення, що Медведчук був нав’язаний Порошенку зовнішніми силами, чи то росіянами, чи то Меркель. Він сам запропонував йому стати “переговірником”. Саме Порошенко забезпечив Медведчуку “зелене” світло в бізнесі і охоронну грамоту. Тепер на Порошенку що називається “шапка горить” і за логікою санкції за співпрацю з Кремлем впору приміряти тепер уже йому самому.

Нагадаємо, колишній президент України, лідер фракції Європейська солідарність Петро Порошенко в ході погоджувальної ради у Верховній Раді назвав індійську вакцину від коронавірусу “гі*ном”.

Відзначимо, що спіч екс-“гаранта” в парламенті опубліковано на його каналі на YouTube, причому в якості ілюстрації використаний смайлик фекалій.

“Я щойно повернувся з Прикарпаття, де критична ситуація з точки зору протидії пандемії, захисту людей… На мої запитання, чому відмовляються вакцинуватися (прошу вибачення за непарламентський вислів, що прозвучав з вуст лікаря, який перебуває у відчаї), бо гі*но привезли. І привезли це через корупцію і профнепридатність”, – заявив Порошенко.