Невеликий жарт для тих, хто розуміє. Євген Мураєв побажав Юрію Бойко хорошого ефіру під час передачі слова від програми до програми на телеканалі Наш, пише телеграм-канал «Телекошмар».

Бойко, правда, не відреагував на цю подачу від Мураєва, і його можна зрозуміти. Вони ж всі – ці топи ОПЗЖ – вважали Мураєва порожнім місцем. Після того, як  Медведчук і Рабінович витерли ноги об Мураєва, кинувши його з партією, Мураєв дійсно виглядав жалюгідно. ОПЗЖ типу йшла до успіху, готуючись до виборів 2019 року, партію Мураєва і ахметовський проект залишили за бортом.

Але тут бац – діючий президент на відміну від попереднього вже не підігрує ОПЗЖ, і в результаті ситуація дійшла до того, що доводиться ходити на канал, де Мураєв повагоміше. Неймовірно, але факт! Можуть і підколоти, і слово не дати в форматах на кілька людей. Важко так людям, які звикли працювати в умовах своєї монополії.

Нагадаємо, раніше Євгеній Мураєв виступив зі скандальною заявою.

Під час диспуту з депутаткою парламентської фракції “Слуга народу” Лесею Забуранною в етері свого телевізійного каналу “Наш” він звинуватив Збройні Сили України (ЗСУ) і добровольчі батальйони у тому, що з початку війни на Донбасі від їхнього вогню нібито загинули тисячі мирних жителів.

“Понад три тисяч цивільних загинули… Самі себе застрелили, напевно? З боку ЗСУ і добробатів, природно”, – заявив Мураєв.

Окрім того Євгеній Мураєв висловив ще й такі твердження, які часто можна почути на федеральних пропагандистських телеканалах РФ:

“Я не бачив доказів, що там знаходяться регулярні кадрові (російські) військові”.

“Я Вам скажу так як я це вважаю – на нашій території воює Російська Федерація зі Сполученими Штатами нашими руками”.

Заперечення цих та інших власних висловлювань з боку Забуранної він назвав “неконструктивною маячнею”.