Прокуратура Київської області повідомила про підозру злочинній групі, які під виглядом співробітників поліції здійснювала викрадення людей, розбої, вимагання, збут наркотичних засобів.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Як зазначається, підозри повідомили по ч. 3 ст. 146, ч. 4 ст. 187, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 307 КК України та кримінальних проступків – привласнення владних повноважень співробітника поліції і незаконне заволодіння особистим документом ч. 3 ст. 28 ч. 1 ст. 353 і ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 357 КК України.

Як встановило слідство, учасники групи шукали майбутніх жертв, вивчали їх спосіб життя і представляючись працівниками правоохоронних органів викрадали потерпілих. Надалі, погрожуючи їм зброєю, і застосовуючи фізичну силу, змушували віддати грошові кошти.

Під час обшуків у підозрюваних за місцем проживання правоохоронці виявили та вилучили грошові кошти, мобільні телефони, зброї і патрони, чорнові записи, кошти знерухомлення і наркотичні речовини.

В даний час встановлено 4 потерпілих від протиправної діяльності “псевдополіцейскіх”.

У прес-службі додали, що досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Максимальна санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.