Колишній український боксер-професіонал, чемпіон Європи та бронзовий призер чемпіонату світу в любителях В’ячеслав Узєлков балотується в мери Вінниці від “Опозиційної платформи – За життя”.

Про це він повідомив в своєму Instagram.

“Я іду в мери від Опозиційної платформи – за життя!

Мені дуже приємно бути в складі такої сильної команди, яка зробить наше місто найкращим. Мене найбільше турбують соціально незахищені мешканці міста та благоустрій Вінниці.

Мені прикро, що лише центральні вулиці виглядають показово пристойно, а у віддалених районах – безліч проблем”.

Узєлков додав, що зайде в кожен кабінет міськради Вінниці і наведе там порядок: “Я чесний, завжди тримаю слово, і хочу, щоб все місто стало таким. Ми маємо невичерпний потенціал, прекрасних людей, і ми стовідсотково зможемо покласти кожен камінчик в місті на своє місце”.

Зараз посаду міського голови Вінниці займає Сергій Моргунов (з 2014 р.). Його попередником був Володимир Гройсман. Гройсман був міським головою Вінниці з 2006 по 2014 рр. Потім він працював у ВР та уряді. З 2016 по 2019 р. займав пост прем’єра. Наразі Моргнов є представником партії Гройсмана.

Нагадаємо, що український музикант, лідер гурту ТіК Віктор Бронюк заявив про те, що балотуватиметься у мери Вінниці від “Партії Вінничан”.

Бронюк йтиме на вибори першим номером у списку політичної сили.

“Моя мета була інша – створити новий, вільний політичний майданчик для мешканців нашої області, і допомогти вінничанам пройти в місцеві ради. Тим вінничанам, в кого немає десятків тисяч доларів, чи політичного “кума” в Києві, але є бажання робити реальні справи. Я хочу, щоб саме успішні та ефективні вінничани керували нашими громадами”.

Верховна Рада призначила місцеві вибори в Україні на 25 жовтня 2020 року. У поточному році вони пройдуть в умовах пандемії.