Під час робочої поїздки до Івано-Франківської області Президент України Володимир Зеленський взяв участь у нараді з питань відбудови мостів та мостових переходів, пошкоджених повенями. Глава держави оглянув зруйнований стихією міст через р. Чечва у Калуському районі, який з’єднує села Довге-Калуське та Пійло.

За словами Президента, відновлення цього мосту почнеться після 14 серпня.

«Гроші знайшли. 14 серпня відкриються можливості на 25 млн грн. Новий голова обласної державної адміністрації запевнив, що до кінця року цей міст буде відбудовано. Це дуже швидко», – повідомив Володимир Зеленський.

Як уточнив новопризначений голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль, виділення коштів погодив урядовий комітет. Очікується, що 14 серпня Кабінет Міністрів України ухвалить остаточне рішення у цьому питанні. Після надходження фінансування почнеться виконання робіт.

Окрім того, у п’ятницю, другого серпня, до Івано-Франківська з робочим візитом завітав президент України Володимир Зеленський.

На нараді з гарантом обговорили основні проблеми та пріоритетні шляхи розвитку Прикарпаття та Івано-Франківська зокрема.

До Володимира Зеленського звернувся міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків. За його словами, особливість області – це не лише дороги, але й мости.

“Принагідно хочу звернути увагу на те, що ми коштами громади міста намагаємося втілити в життя глобальний проєкт – будівництво нового моста на Пасічну. Хочу просити сприяння у фінансуванні цього великого проєкту”, – каже мер.

Руслан Марцінків зауважив, що у разі хоча б часткового дофінансування в розмірі 150 мільйонів – місто здасть проєкт уже до кінця 2020 року.

“У цілому вартість моста буде коштувати 426 мільйонів гривень. Ми просимо дофінансування в сумі 150 мільйонів”.

“Якщо ми знайдемо, цих 150 мільйонів, то ви добудуєте міст до наступного року?”, – перепитав Зеленський.

На це Марцінків відповів ствердно. Зеленський пообіцяв вивчити це питання.

Як зазначається, Володимир Зеленський закликав народних депутатів України, які перемогли на позачергових виборах до парламенту в мажоритарних округах, допомагати з коштами для будівництва автошляхів.

Також він звернувся до місцевих чиновників з проханням щодня приділяти увагу проблемам розвитку регіону, щоб досягти розвитку у державі.