Глава Кабміну звинуватив лідера "Батьківщини" у підриві незалежності України, передає Корупція.Інфо

Популярне: Де одяг? Оголена дружина депутата Верховної Ради показала як вона “куражилася” без чоловіка (ФОТО)

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман звинувачує лідера фракції "Батьківщина" Юлію Тимошенко в корупції і популізмі. Про це він заявив, звітуючи про результати виконання програми діяльності уряду в 2016 році.

"Батьком-засновником сучасної української держави ми вважаємо Михайла Грушевського. Батьками корупції, популізму, неефективності, постійних економічних криз теж є люди. Я вважаю, що мамою української економічної слабкості, знищення української незалежності, корупції, популізму та неефективності є Юлія Тимошенко. Це справжня мама, яка за 20 років все робила для того, щоб знищити Україну. І завжди хтось їй заважав. Щось у неї не вийшло – каже, їй хтось заважав", – сказав він.

Прем'єр нагадав про діяльність Тимошенко під час його перебування на посаді мера Вінниці. "Я згадав 14-е лютого 2007-го року. Я мер Вінниці. Лідер "Батьківщини" Тимошенко приїздить до Вінниці знімати Гройсмана з посади міського голови – знаєте за що? За тарифи. Пройшло 10 років. Після цього вона стала прем'єр-міністром нашої країни. Поїхати, не знявши, – не могла. Не по зубах було. Вінниця з 49-го місця за всіма показниками вийшла на перше, а Україна – на останньому", – розповів Гройсман.

Також прем'єр розкритикував тези, висловлені Тимошенко на прес-конференції в понеділок. "Чергова тотальна брехня. Я розумію, що у неї є потенційне бажання дорватися до влади – для неї це самоціль. Треба дійти до того, щоб нашою самоціллю була сильна українська держава. Ця тотальна брехня підриває можливості для успіху України і українців. Жодного слова правди. Те, що я почув вчора, в мене на думці. Що, вона проти того, щоб у людей була мінімальна зарплата 3200? Не підігрує вона олігархам та іншим своїм компаньйонам з точки зору фінансування тіньових речей? Може, вона не має відношення до всіх корупційних схем, пов'язаних з газом і знищенням української енергонезалежності? Не по її чи контракту сьогодні в Стокгольмі Україні "Газпром" виставив позов на 38 млрд доларів? Тому я наголошую, що ті, хто сьогодні за нею стоять, – вони, напевно, у тому числі її використовують, її жадібність до влади для розвалу нашої країни. Виходячи з того, що я бачу сьогодні можливість повної стабілізації та економічного зростання, хочу підкреслити, що жодна особа, яка має намір розвалити країну, не завадить нам привести країну до успіху. І ми це робимо не самостійно, а з кожним українським громадянином. Нагадаємо, 10 лютого Юлія Тимошенко і ще 12 нардепів від "Батьківщини" зареєстрували постанову про відставку прем'єра. У той же день постанова зникла з сайту Ради. У парламенті пояснили, що згідно Конституції Рада може розглянути питання про відповідальність уряду, якщо таку постанову не подасть менше 150 депутатів.