Депутат Верховної Ради від “Слуги народу” Анна Скороход звинуватила владу в репресіях.

“Сьогодні за те, що я не голосувала так, як мені вказувала фракція, за дорученням одного з заступників адміністрації президента мого чоловіка затримали незаконно. Підставою стали мої голосування в залі, відстоювання державної власності на ГТС, а також червона кнопка проти відкриття ринку землі” , – сказала Скороход з трибуни парламенту.

За її словами, підставою для затримання став запит Російської Федерації від 2017 року.

Лідер фракції “Слуги народу” Давид Арахамія сказав, що партія до цього не має ніякого відношення.

“Давайте називати речі своїми іменами. Якщо ви загугли цивільного чоловіка пані Скороход, то все зрозумієте. Ми як політична партія не маємо до цього ніякого відношення. Але то що пані Скороход неодноразово зверталася в народним депутатам і пропонувала гроші [за вирішення питання], то це факт “, – сказав депутат.

У кулуарах парламенту Скороход заявила журналістам, що їй “дзвонили з Офісу президента і говорили, щоб я так не робила” [не голосувала проти землі].

“Хто це, я не можу сказати. Мені також про це говорив Арахамія”, – сказала Скороход.

У той же час вона додала, що не збирається виходити з фракції СН і вступати в іншу фракцію.

Цивільний чоловік Скороход – колишній власник російського банку “Пушкіно” Олексій Алякін.

Російський бізнесмен розшукується Міністерством внутрішніх справ РФ за підозрою в шахрайстві в особливо великому розмірі. Постановою Тверського районного суду Москви від 10 березня 2016 року він був заочно арештований.

В Україні він є власником будівельної компанії “Прогрес Буд” (Бориспіль, Київська область).

У 2013 році бізнесмен отримав українське громадянство, але 30 липня 2018 року Державна міграційна служба анулювала це рішення.