Народний депутат IX скликання Микола Тищенко в інтерв’ю назвав депутатку Ірину Геращенко занадто злою для блондинки і заявив про те, що вона володіє «матрацами-вуду».

«Знаєте, Геращенко давно працює в парламенті. А я недавно. Тому я вирішив запитати, чому вона себе веде не як парламентарій, а постійно шукає якісь неприємності. Мені відповіли: “Микола, не звертай увагу. Про Геращенко в Раді говорять або добре, або нічого”. В її партії сказали. А я просто запитав, чому деякі пости висмоктуються з каре, з голови», – зазначив Тищенко.

За його словами, Геращенко весь час зла і знервована, «хоча блондинка, а зазвичай блондинки не такі».

«Знаєте, Ірина як принцеса на горошині, помітить горошину навіть під 12 матрацами. Кажуть, що вона спить на трьох матрацах. […] Щоб встромляти в нього голки. Знаєте, є ляльки вуду, а у Ірини Геращенко є матраци-вуду. Вона малює жертву на матраці і вколює в нього голки. Це не моє міркування, це реальні чутки. Ми їй хочемо новий матрац подарувати», – додав Тищенко.

У свою чергу, міжфракційне об’єднання депутатів Рівні возможности, в якому перебуває Ірина Геращенко, висловило своє обурення щодо висловлювання Миколи Тищенка і назвало його сексистським.