Президент України Петро Порошенко переконаний, що Україна була залишається пріоритетною, як для НАТО, так і для США.

Про це він заявив, коментуючи зустріч президентів Росії та США у Гельсінкі 16 липня.

Базуючись на моїй зустрічі з Трампом, яка пройшла напередодні на саміті Україна – НАТО, базуючись на документах саміту НАТО, де стоїть в тому числі і підпис американського президента Дональда Трампа, Україна була і залишається серед перших пріоритетів як НАТО, так і США. А те, що про це говорив Путін, те для мене абсолютно очевидно, що якщо він так багато говорив, то і йому воно свербить,– зауважив Порошенко ввечері у понеділок в ефірі одного з українських телеканалів.

Популярне: Найщасливіший день в житті перетворився на жах: Викрадена гостями наречена попала в моторошну аварію

16 липня у столиці Фінляндії Гельсінкі відбулась перша двостороння зустріч між президентом США Дональдом Трампом та господарем Кремля Володимиром Путіним. На переговорах говорили й про Україну і незаконну анексію Росією Криму.

Нагадаємо, як ми повідомляли раніше Президент США Дональд Трамп назвав переговори з президентом РФ Володимиром Путіним хорошим стартом для всіх.

"Я думаю, що це хороший старт, дуже хороший старт для всіх", – про це Трамп заявив після завершення переговорів з російським лідером в форматі тет-а-тет, в столиці Фінляндії Гельсінкі.