Перша леді України обрала для свого виходу діловий костюм ніжного відтінку.

Олена Зеленська взяла участь у підписанні меморандуму про співпрацю між Міністерством культури та інформаційної політики, Державним агентством розвитку туризму та медіасервісом MEGOGO.

Крім того, перша леді оголосила до 30-річчя української незалежності про початок роботи над запуском 30 аудіогідів українськими культурними осередками.

Світлини з події вона виклала на своїй сторінці в Instagram. Там Олена постала у діловому образі. На ній був блакитний костюм-трійка, який складався з жакету, жилета та широких штанів. Вбрання пані Зеленська доповнила бежевими туфлями.

Хвиляста укладка, ніжний макіяж та лаконічні сережки завершили лук Олени.

“Розповідати про запуск україномовного аудіогіда у світі – це гарна ознака того, що українську почують ще більше людей. Кожна така подія стає черговим кроком у розбудові іміджу країни”, – написала вона у дописі.

Нагадаємо, нещодавно Зеленська взяла участь у першому регіональному форумі, присвяченому реалізації змін у шкільному харчуванні, який відбувся на Київщині. Перед публікою Олена постала у штанному костюмі шоколадного кольору та білій сорочці. Волосся вона зав’язала у хвіст, випустивши спереду пасма. Там перша леді виступила з доповіддю.

Перед публікою вона постала у діловому образі. Олена одягла брючний костюм шоколадного кольору та білу сорочку. Волосся вона зав’язала у хвіст, випустивши спереду пасма. Вуха вона прикрасила лаконічними сережками.

Світлини з форуму пані Зеленська виклала у себе в Instagram, підписавши їх:

“Він (форум, прим.ред.) покликаний роз’яснити управлінцям єдине бачення реформи, з чого вона складається та як розподілені завдання й обов’язки. У найближчі два місяці відбудеться ще 5 таких заходів, де представники громад матимуть змогу поставити свої запитання та отримати на них відповіді.

Коли я ініціювала реформу шкільного харчування, мені хотілося, щоб діти із задоволенням ходили в їдальню, а їхні батьки були впевнені, що шкільна їжа – корисна, смачна та здорова. Переконана, що завдяки ініційованим обговоренням ми зможемо реалізувати реформу ефективніше”.

Останнім часом Олена з’являється на публіці у ділових штанних костюмах. Минулого разу вона продемонструвала лук у білій сорочці і костюмі кремового кольору, який складався з жакета та широких штанів. У такому вигляді вона відвідала відкриття міжнародної виставки фотомистецтва Photo Kyiv 2021 – “Не|видиме життя” у Національному заповіднику “Софія Київська”.