Бакалавр журналістики Національного університету імені Тараса Шевченка на третьому році війни про неї нічого не знає! Всі конкурси краси – така собі ярмарка марнославства і ринок майбутніх дружин для багатих папіків.

Така собі чергова конюшня Онищенко, але для людей. Тому чекати, що тамтешні кобилки цитуватимуть Канта в оригіналі, розбиратимуться в живописі Вермера чи відрізнятимуть Гройсмана від Ляшка не варто. Так пише на своїй сторінці в Фейсбуці Marina Daniluk-Yarmolaeva, передають Патріоти України.

Їхня головна мета прилаштувати свої довгі молоді ноги в міцні турботливі руки та стати згодом світською левицею, співачкою ротом чи дізайнєром. Це кращий варіант, коли кобилка з конкурсу краси влаштовує своє життя з мінімальним впливом своєї тупизни на оточуючих. Але крихітка Саша, яка ніхріна не знає про війну на Донбасі на третьому році тої війни, виявляється, майбутній журналіст. Бакалавр, трясця його, журналістики з моєї Альма Матер – КНУ імені Шевченка.

Дай бог, щоб оце створіння знайшло комфортного мужика, завело кілька дітей і тихо собі створювало уют в заміському особняку. А не почалапало в прайм тайм телеканалу і брало якісь серйозні інтерв’ю за стандартами бебесе. Бо воно бовкнуло, що є у нього така мрія “працювати на телебаченні”.

А от Інституту журналістики, певне, варто вже міняти вивіску на Інститут безмізких ТП. І за вимушеної еміграції звідника Онищенка укладати прямі контракти з папіками на свіжих баришень.