1f294344a65a3dfe56494458e630609d1453467284

З бази міжнародного розшуку Інтерполу зникли майже усі екс-чиновники часів президентства Віктора Януковича. В українському Центрі протидії корупції переконані, що таким чином справи поплічників екс-президента успішно «зливають».

Про це повідомила прес-служба громадської організації, передає Корупція.Інфо.

Так, раніше у міжнародному розшуку перебували екс-прем’єр-міністр України Микола Азаров, колишня очільниця Міністерства охорони здоров’я Раїса Богатирьова, бізнесмен Сергій Курченко, міністр фінансів уряду Азарова Юрій Колобов, а також колишній нардеп та близький соратник Януковича Юрій Іванющенко.

За словами голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна, таке зникнення підозрюваних з бази Інтерполу означає те, що справи екс-чиновників часів Януковича успішно «зливають».

«Свого часу, як Шокін, так і Аваков, вже пропіарилися з того, що екс-чиновники часів Януковича були подані в міжнародний розшук, тепер нехай пояснять, чому вони звідти зникли», – зазначив експерт.

Відповідно до українського законодавства, у разі відсутності особи у базі Інтерполу в Україні можуть виникнути перешкоди для отримання дозволу на спеціальне досудове розслідування, а відсутність такого дозволу не дозволить довести справу до суду. З цього випливає неможливість повернення награбованого майна поплічників Януковича, пояснив юрист Денис Свириденко.