Президент України Володимир Зеленський провів робочу зустріч з Далею Грібаускайтє, Президентом Литовської Республіки у 2009-2019 роках.

Глава держави відзначив вагомий особистий внесок Далі Грібаускайтє у розбудову та зміцнення відносин стратегічного партнерства між Україною та Литвою.

«Знаю, що ви любите Україну, багато зробили для її суверенітету та підтримки. Дуже вдячні вам і завжди раді вас вітати», – наголосив Володимир Зеленський.

Даля Грібаускайтє зауважила, що український народ – це герої, які борються за свою країну та її майбутнє.

Сторони також обговорили рух України на шляху до членства у Європейському Союзі та НАТО. Володимир Зеленський відзначив роль Далі Грібаускайтє, за президентства якої Литва стала одним з найвідданіших прихильників просування нашої держави до набуття повноправного членства в цих організаціях.

Президент України поінформував співрозмовницю про складну безпекову ситуацію на Донбасі та в тимчасово окупованому Криму. Він також ознайомив екс-Президента Литви з основними завданнями ініціативи «Кримська платформа» та розповів про започаткований Україною саміт перших леді і джентльменів, що відбудеться в межах святкових заходів до 30-річчя незалежності України.

Пізніше глава держави подякував Грібаускайте за розмову на своїй сторінці в Інстаграм:

“Є люди, які не мають українського громадянства, але мають українське серце та є великими й надійними друзями нашої Батьківщини.
Даля Грібаускайтє – одна з них.

Дякую за теплу зустріч, беззаперечну підтримку суверенітету нашої країни та внесок у розбудову стратегічного партнерства між Україною та Литвою.

Завжди раді вітати в Україні!”, – написав Володимир Зеленський.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.