Президент України Володимир Зеленський вручив нагороди військовослужбовцям Збройних сил України, яким присвоєно звання Героя України, та членам родин військових, удостоєних цього звання посмертно,  про це інформує Офіс Президента в Телеграмі.

Для мене велика честь сьогодні бути тут і мати можливість нагородити наших Героїв, які присутні тут, які присутні в нашій історії, і завжди залишаються в нашій пам’яті, які виборюють для нас життя, виборюють для нас свободу, можливість мільйонів українців – кожного і кожної з нас бути зі своїми рідними у своєму домі. Ми будемо завжди вдячними усім, хто став на захист нашої держави у цій війні, розв’язаній росією. І завжди будемо пам’ятати кожного і кожну, хто віддав своє життя за кожного з нас, за Україну, – зазначив Зеленський.

Він нагадав, що сьогодні 65-ий день повномасштабної війни.

Росія сподівалася, що ми не вистоїмо і п’яти днів, але завдяки Героям, які є сьогодні тут, і завдяки Героям, які є серед нас, завдяки нашій єдності і прагненню жити вільно, ми боремося. Ми будемо бити окупантів, поки не звільнимо нашу землю, поки не звільнимо наших людей, поки не відповімо за кожну смерть і за кожне знущання, яке окупанти принесли в кожен наш дім, які принесли вони в нашу державу, – наголосив глава української держави.

Він також подякував усім присутнім у Маріїнському палаці, де відбувалося нагородження, тим, “хто зараз знаходиться на фронті, хто на своєму місці робить усе, щоб Україна перемогла”. Зазначається, що Президент вручив ордени «Золота Зірка» військовослужбовцям ЗСУ, яким присвоєно звання Героя України, та членам родин військових, удостоєних цього звання посмертно.