израиль

Ізраїль не підтримує санкції проти Росії.

Про це заявив посол Ізраїлю в Україні Еліа Білоцерківський, передаеє Корупція Інфо з посиланням на ЗМІ

"Це не та міра, яка може призвести до вирішення конфлікту. У нас з Росією підтримуються хороші стосунки. Ми на сто відсотків підтримуємо цілісність України, але в той же час ми не можемо ставити під загрозу наші відносини з Росією", – сказав Білоцерківського.

Посол також додав, що з Росією дипломатичний шлях вирішення конфлікту ще не вичерпаний. Коментуючи питання ведення торгівлі ізраїльськими компаніями з Кримом, він заявив, що ізраїльський уряд не може вказувати безпосередньо приватним компаніям, чи вести торгівлю з Кримом чи ні. При цьому ізраїльські власті попереджають про те, що ведучи торгівлю з Кримом, ці компанії несуть певний ризик, оскільки за українським законодавством вони скоюють злочин.

"У нас чітка позиція по Криму – ми підтримуємо територіальну цілісність України. Наше завдання – довести до їх відома, що це карається. Ми не даємо рекомендацій приватним компаніям", – зазначив Білоцерківського.

Також він відмовився коментувати можливість продажу Ізраїлем безпілотників Збройним Силам України і назвав безпідставними чутками інформацію про те, що такі безпілотники нібито були у протилежної сторони конфлікту в Донбасі. "Ми не поставляли безпілотники протилежній стороні, ні офіційно, ні неофіційно", – сказав посол.