Міністерство фінансів України оприлюднило неправдиву інформацію про результати переговорів глави Мінфіну Сергія Марченка в штаб-квартирі Міжнародного валютного фонду (МВФ) щодо співробітництва в рамках поточної програми фінансування МВФ для нашої країни.

У фонді були здивовані опублікованими прес-релізом і коментарями за підсумками візиту міністра, про що проінформували українську сторону. Видання з’ясовувало, що насправді сталося на переговорах, і чим загрожує безпідставне хвастощі української сторони.

Представники уряду України вводять в оману громадськість, в тому числі світову, про стан співробітництва країни з Міжнародним валютним фондом.

Мова йде про висвітлення недавнього візиту в США міністра фінансів Сергія Марченка, в ході якого він провів зустрічі в штаб-квартирі МВФ у Вашингтоні.

Як відомо, після того, як в червні 2020 року фонд погодив для України кредитну програму stand-by в розмірі 5 мільярдів доларів для боротьби з наслідками пандемії COVID-19 і виділив відразу ж з цієї суми 2,1 мільярда доларів, ось уже понад рік наша країна не може отримати нові транші за цим кредитом, оскільки не виконує висунуті для цього умови.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.