Команда арештованої нардепки Надії Савченко готувала провокації у день президентських виборів 31 березня. 

Зокрема, хотіли зібрати народне віче, аби радикалізувати суспільство і розхитати ситуацію в країні. Сама організація "сюрпризів" не обійшлася без російських спецслужб.

У трьох членів команди Савченко відбулись обшуки. Зокрема, у Євгена Моринця, який знімав для "Білої балаклави". Він агітував людей до провокацій, пов'язаних з невизнанням результатів виборів.

Що таке "Біла балаклава"?

Це персонаж із закритим балаклавою обличчям, в окулярах та зміненим голосом (за даними СБУ, під балаклавою Євген Моринець), який у своїх відеоблогах раз по разу закликає людей виходити на акції, протести, віче.

Розповідає про олігархів і маргіналів, закликає націоналістичні угруповання виходити на вулиці зі зброєю. Сприяв у розповсюдженні закликів "невідомого революціонера" Микола Дульський, який очолював організацію "Наждак" і який втік з України, коли СБУ викрила його зв'язки із спецслужбами. 

В СБУ переконані, що Моринець намагався втілити план російських спецслужб. Вводячи людей в оману гаслами на кшталт "народовладдя", мали створити різні місцеві структури, які підвели б Кремль до бажаного результату – втрати суверенітету України.

Координував роботу Моринця вже згаданий Микола Дульський, який, на переконання Служби безпеки, є агентом російських спецслужб.

"Біла Балаклава" (Моринець) разом з Дульським обрала дату 31 березня – день виборів – для проведення так званого віче, на якому планувалось радикалізувати суспільство. Моринець планував реалізувати цю провокативну акцію. Під час обшуку вилучений у нього так званий коктейль Молотова, який він планував використати найближчим часом у столиці,– повідомив замголови СБУ Віктор Кононенко.

18 лютого Моринцю оголосили підозру за статтею 109 "Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади". 

19 лютого у Києві чоловіку мають обрати запобіжний захід. 

Як Моринець пов'язаний із Савченко?

Він є помічником нардепки, яку звинувачують у держзраді. Він підтримував її плани (підрив Верховної Ради) й сам закликав до третього Майдану.