Команда політичного руху "Слуга народу", лідером якого одноголосно обрали Володимира Зеленського, з кожним днем розширюється.

"Чернівці, а ви знали, що Зе!офіс у вашому місті вже відкрито? Зе!офіс — це офіційне представництво Зе!команди у місті. Основна мета команди Зе!офісу — організація набору спостерігачів та захист результатів кампанії в день виборів. Адреса офісу Зе!команди у Чернівцях: Площа Філармонії 5/2. Не пропустіть Зе!офіс у вашому місті!", – йдеться у повідомленні.

За останній час із блискавичною швидкістю відкриваються офіси у нових містах:

на Луганщині:

м. Сєвєродонецьк, вул. Науки, 1

у столиці:

вул. Велика Васильківська, 72 (ТРЦ Олимпийский, 2 поверх)

в Київській області:

вул. Васильківська, 3

у Львові:

вул. Тершаковців, 6/1А

Цікаво, що нещодавно Зеленський запустив "тролінг" виборчої кампанії у коміксах та стікерах.

Як каже лідер "Слуги народу", це допоможе реально зрозуміти стан справ і поглянути на все із посмішкою. Запрошує комік і на різні вакансії у команді, щоправда на волонтерських засадах.

Ззначимо, що у світі стає все популярнішим тенденція, в якій відомі коміки на зразок Володимира Зеленського прагнуть побудувати політичну кар'єру. Приміром, сатирикові Мар'яну Шарец вдалося стати прем'єр-міністром Словенії, а комедійному акторові Джиммі Моралесу – президентом Гватемали.

Про це повідомляє американське видання Foreign Policy (Форейгн Полісі)

Неважко зрозуміти, чому сатирики змінюють мікрофони на трибуни. По-перше, вони схильні перевертати і висміювати діючий режим, що не може не подобається народу. Зеленський не став винятком, і його "Квартал 95" запам'ятався якраз гострою сатирою на уряд, – пише видання.

Крім того, у коміків є психологічна перевага у зверненні до публіки. Людям подобаються ті, хто змушує їх сміятися. В той час, як виборці сильно втомилися від злиднів і невизначеності, вони будуть прихильні до позитивних лідерів. 

Часом немає більш ефективного способу донести думку, як за допомогою жарти. 

Те, що політичні новини часто роблять у розважальній манері, дало неймовірний поштовх комікам.

Варто лише згадати президентську кампанію Дональда Трампа в США в 2016 році, яка особливо запам'яталася гумором. Борис Джонсон у боротьбі за крісло мера Лондона теж отримав неймовірне перевагу завдяки своїй дотепній прозі.

У цілому, у коміків, які вже є відомими і займаються саморекламою в соціальних мережах, є всі шанси скористатися обуренням розчарованих виборців, – підсумовується в тексті видання.