Снимок

Компанія бізнесмена і народного депутата Ігоря Єремеєва "Вог Аеро Джет", що протягом останніх кількох років є найбільшим постачальником нафтопродуктів для "Укрзалізниці", продовжує саботувати закупівлю дизельного пального

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу "Укрзалізниці", передає Корупція.Інфо.

Один з учасників торгів червневого тендеру відомства з закупівлі 100 тис. тонн дизпального – маловідома компанія "Дайджест Груп", за позовом якої ці торги раніше були заблоковані судом, також продовжує саботувати закупівлю пального.

Переможцем цього тендеру стала одна з найбільших мереж АЗС "ОККО", що входить до концерну "Галнафтогаз", однак поставки пального так і не були здійснені через позов "Дайджест Груп".

"Ця компанія й надалі намагається затягувати розгляд справи, наступне засідання за якою заплановано на 26 серпня. Також саботує поставки інший учасник конкурсу – ТОВ "Вог Аеро Джет", – сказано в повідомленні.

Також прес-служба "Укрзалізниці" підтвердила інформацію, яку оприлюднив на своїй сторінці в мережі Facebook міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, про те, що Окружний адміністративний суд Києва розблокував червневий тендер "Укрзалізниці" з закупівлі дизельного пального в компанії "ОККО".

Примітно, що клопотання держпідприємства матеріально-технічного забезпечення залізничного транспорту "Укрзалізничпостач" про розблокування поставок дизпального задовольнила колегія суддів під головуванням Віктора Шулежка, який раніше особисто виносив рішення про заборону проведення закупівлі палива.

"Від справедливості рішень, які прийматимуться судом, залежатиме, чи не зупиняться поставки дизпального знову. А перед постачальником – "ОККО-Бізнес Контракт", з яким укладено контракт на поставку палива, на даний час стоїть завдання терміново поповнити критичні запаси залізниць", – підкреслили в "Укрзалізниці".

Нагадаємо, що в "Укрзалізниці" вже були проблеми з паливом. 17 червня начальник одного з департаментів "Укрзалізниці" повідомив, що палива у них залишилося всього на одну добу роботи.