Син скандального депутата і голови парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони Сергія Пашинського Антон любить собак, бокс і фотографуватися нетверезим з оголеним торсом, передає Корупція.Інфо.

Принаймні такий висновок спадає на думку після перегляду фотографій 24-річного Антона, якому начебто довірили "оборонну" торгівлю у підприємстві "Спецтехноекспорт" державного концерну "Укроборонпром".

«Саме ця держкомпанія видає ліцензії на експорт озброєнь. Антон Сергійович – молодий хлопець … така тепла посаду. Відкриває просто необмежені можливості для додаткового заробітк », – пише юрист Михайло Шнайдер  на своїй сторінці в Facebook.

Після скандалу з призначенням Пашинського-молодшого на посаду, хлопець швиденько почистив свою сторінку у соцмережі ВКонтакте.

Там він був підписаний, як "Антон Еротичний сміхун Пашинский" та мав фото з відпочинку та розваг, а також із батьками.

Утім, окремі світлини все ж таки потрапили до мережі.

За  словами Шнайдера, у Антона Пашинського є дві квартири в Києві, вартість однієї з яких складає більше двох мільйонів гривень. Крім того син депутата має колекцію годинників і ювелірних прикрас, а також два автомобілі Toyota – Land Cruiser Prado 2017 року випуску і Camry 2012 випуску.

«А також близько мільйона гривень готівкою. Ще Антон отримує досить непогану зарплату. Близько 70 тисяч гривень на місяць», – додає Шнайдер.

Популярне: "Встала раком та …": Дружина генпрокурора опинилась в центрі гучного скандалу. Що витворила Луценко (ВІДЕО)

Він також нагадав скандал з контрактом з продажу Кіпрської офшорної компанії детонаторів за заниженою ціною. «З подальшим перепродажем сербської фірмі. Але вже в рази дорожче. Тільки на цій угоді хлопці з «Спецтехноекспорту» наварили 600 тисяч євро », – стверджує юрист. Як повідомлялося, в минулому році Сергій Пашинський задекларував 607,6 тисяч гривень доходів. Згідно з декларацією нардепа, зарплата його склала 240 тисяч гривень, ще 252 800 гривень він отримав як компенсацію на виконання депутатських повноважень, а 114 800 гривень – відсотки від вкладів в київському «Айбокс Банку».