Король Чарльз у п’ятницю, 26 січня, був госпіталізований у зв’язку з проведенням планової операції, пов’язаної з гіперплазією простати — доброякісним збільшенням передміхурової залози.

Про це повідомив Букінгемський палац.

 «Його Величність хотів би подякувати всім, хто надіслав добрі побажання протягом останнього тижня», — додали там.

До того ж зранку, перед власною госпіталізацією, британський монарх відвідав Кейт Міддлтон у клініці.

Хірургічне втручання буде проведене в тій самій приватній клініці London Clinic, де тиждень тому зробили операцію принцесі Уельській Кейт Міддлтон.

Тривалість перебування короля Чарльза в лікарні наразі невідома. Монарх оприлюднив свою проблему зі здоров’ям, нагадавши іншим чоловікам пройти перевірку простати.

Публічні виступи короля відкладено до того часу, поки він не пройде корекційну операцію і період відновлення. Король поділився своєю історією, спрямованою на заохочення чоловіків проходити обстеження при виявленні симптомів хвороби.

Після анонсу королем свого діагнозу кількість запитів на сайті Національної служби охорони здоров’я Великої Британії стосовно дігнозу збільшення простати значно зросла.

Алістер Брюс, коментатор королівських подій, розповів, що під час погіршення стану здоров’я покійної королеви вважалося, що немає необхідності деталізувати проблеми. Натомість король вирішив не приховувати свої проблеми зі здоров’ям, спрямовуючи це на стимулювання інших дбати про власне здоров’я.