У свіжому випуску «Вечірній квартал» від 19 жовтня гумористи жорстко “пройшлися” по депутатам “Слуги народу” і окремо по президенту Володимиру Зеленському

На сцені ситуація, яка нібито відбулася в одному з туалетів Верховної Ради.

В одній з кабінок ховається нардеп-колишній тамада (Женя Кошовий), який ненавмисно проголосував “проти” і тепер боїться, що його “викинуть”. В цей час в туалет заходить Зеленський (Юрій Великий) з фразою: “Богдан, ну не треба за мною ходити”, миє руки і помічає в дзеркалі у себе мішки під очима. Тому вирішує трохи подрімати, в залі чується хропіння, і через кілька секунд Зеленський прокидається зі словами “Так, так набагато свіжіше, звичайно”.

Тут йому дзвонить Разумков і говорить про проблеми в партії.

“Що, знову люди потрібні? Ну у мене там в Twitter якісь передплатники були, зараз гляну”, – зал вибухає реготом на цих словах актора-президента. Разумков повідомляє йому, що один з депутатів проголосував “проти” (не «ЗЕ-команда”, а “ЗА-команда”).

Під кінець нардеп-Кошовий вирішує непомітно вислизнути з туалету, поки шеф не помітив, але не встигає. Коли Зеленський звертає на нього увагу і питає, чому той не голосує, Кошовий каже, що він прибиральник. “Так, але зараз-то ти вже депутат”, – відповідає йому президент і віддає команду жваво повертатися до сесійної зали.

Однак, в останній момент здогадується, що це саме Кошовий – той депутат, який єдиний проголосував “проти”, і зупиняє його. Між ними відбувається іскрометний діалог: Кошовий плаче і просить вибачення, розсипаючись в різних відмазках, а Зеленський дістає булаву, і хоче його покарати.

В кінці він повторює вже відому фразу справжнього президента, що “на нього може тиснути лише його 6-річний син”. Якраз в цей час йому дзвонить син Кирило, і по телефону “наказує” скоріше ввести ринок землі.