Всіма улюблена співачка з “НеАнгелів” порадувала шанувальників яскравими кадрами

Після розлучення в липні цього року колись одну з найкрасивіших пар України обговорювали в мережі ще багато наступних місяців. Днями на святі своїх дітей Слава Камінська та її екс-чоловік – батько дочки Лаури і сина співачки Леонарда – провели час разом.


Жінка опублікувала в сторіз безліч відео зі свята дочки, крім іншого, Слава Камінська в якийсь момент дійства підійшла до екс-чоловіка і вони разом посміхнулись в прямо об’єктив.На співачці був стильний піджак і майка або боді чорного кольору з горизонтальною лінією декольте. Рудоволоса красуня, варто відзначити, виглядала дуже непогано, але все ж при спільному кадрі з колишнім, той виглядав більш бадьоро і радісно, ​​ніж сама Слава.

На відео з сторіз чимало яскравих кадрів – на святі були присутні друзі та родичі артистки, і дітлахи, схоже, Повеселившись по повній.

Нагадаємо, також, зіркові учасниці НеАнгелів сфотографувалися в компанії Вєрки Сердючки.

На фото пані постали, як це часто у них буває, все в блискітках – відверті і яскраві фото в сценічних костюмах припали до смаку багатьом шанувальникам знаменитостей. Зокрема, на жінках були декоровані стразами бра і накидки зі шлейфами.