У тимчасово окупованому Криму внаслідок ракетної атаки Сил оборони України було уражено командний пункт, в якому знаходилися високопоставлені російські офіцери. Поки, точна їхня кількість не відома, однак не виключено, що це була успішна ліквідація ворога. Українська армія здійснює ефективні удари по «центрам прийняття рішень», жертвами яких можуть стати десятки офіцерів командування армії РФ.

Про це одному із видань повідомили джерела в спецслужбах.

Відомо, що повітряна тривога в окупованому Криму тривала майже дві години. В бухтах Севастополя окупаційні силовики використовували димову завісу. Також за даними Telegram-каналів, в окупованому Севастополі піднімали авіацію у повітря.

В той же час, партизани військово-патріотичного руху “Атеш” зауважили, що в Криму чутно роботу російської протиповітряної оборони. Також підпілля зазначило про ймовірне влучання у частину 810-ї окремої бригади морської піхоти РФ у Севастополі.

“810 бригада вся в укритті. Мінус другий поверх”, — йдеться у повідомленні.

Що цікаво, окупаційна влада ще не коментувала цю інформацію. Хоча, російські пропагандистські пабліки вже повідомили про атаку ракетами Storm Shadow та «роботу ППО». Окрім того, пропагандисти пишуть про нібито збиті ракети біля Кримського мосту.

У свою чергу, радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко повідомив про вибухи у Бердянську. Ймовірно, Сили оборони атакували підприємства Південьгідромаш та Азмол, додав він.

«Бердянськ. Фіксуємо подвійне збиття «ШтормШадоу» базуванням окупантів на території ПівденьГідроМашу. Росіяни очіплюють територію», — повідомив він у своєму Телеграм-каналі.