Курт Волкер повідомив, що президент США Дональд Трамп говорив про Україну досить скандальні слова

З новим президентом України Володимиром Зеленським Дональд Трамп не хотів зустрічатися, адже вважав Україну корумпованою країною.

Про це заявив під час свідчень в Конгресі колишній спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер, повідомляє Європейська правда.

Видання опублікувало ремарки Волкера для дачі свідчень у Конгресі в рамках процедури імпічменту Трампа. Засідання було закритим і повна стенограма не публікувалася.

Волкер сказав комітету Конгресу, що він зустрівся з Трампом у травні і запропонував президенту США запросити Зеленського в Білий дім, стверджуючи, що той може допомогти подолати корупцію в Україні. Але, за словами Волкера, Трамп в той час був «дуже скептично» налаштований до Зеленського.

«Він сказав, що Україна – корумпована країна, повна «жахливих людей». Він сказав, що «вони намагалися мене скинути». Під час цієї розмови він посилався на розмови з мером Джуліані», – сказав Волкер.

За словами Волкера, було зрозуміло, що, незважаючи на позитивні новини і рекомендації, які оприлюднила ця офіційна делегація про нового президента, президент Трамп глибоко укорінився негативним поглядом про Україну, який мав коріння в минулому.

«Він, очевидно, отримував іншу інформацію з інших джерел, включаючи мера Джуліані, яка була більш негативною, що змусило його зберегти цей негативний погляд», – додав він.

Також раніше повідомлялося, що спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер пішов у відставку.