Приліт від ЗСУ по Кримському мосту продемонстрував, що цей стратегічний об’єкт і є справжнім дітищем Путіна та має вразливість. Тому він має намір посилити захист переправи.

Про це розповів військовий експерт Петро Черник.

Зазначимо, що днями Путін заявив про якусь секретну спробу, як можна захистити Кримський міст. За словами експерта, Путін усіма силами захищатиме переправу, є як мінімум три способи це зробити.

“Перше – вони будуватимуть так звані морські перешкоди. Є такі невеликі понтони або великі з додатковими жердинами та сіткою, щоб знизу у воді закривати прохід потенційних підводних безпілотних ударних суден, а також надводні. Ущільнюватимуть протиповітряну оборону. На цю хвилину в Криму мережа зенітно-ракетного прикриття щільніша, ніж над Москвою. І посилюватимуть радіоелектронну боротьбу”, – розповів Петро Черник.

Як зазначає експерт, найбільша перемога для нас буде, коли Кримський міст піде під воду.

“Потрібно, щоб він упав, і не в одній секції, а хоча б кілька секцій, а ще краще кілька сотень метрів секції. Це дуже складне завдання, адже міст 18 км, і справді це дуже символьне явище, бо це дітище путінської епохи”. І він буде робити все можливе, щоб захистити його якнайкраще. Але ми не маємо жодного сумніву, що рано чи пізно будуть обчислені всі необхідні алгоритми та моменти для його повного затоплення. Це питання лише часу та обставин, коли це станеться”, – підсумував Петро Черник.