Добиваєм флот РФ, а там вже й Кримський міст падає на дно? Втрати великих десантних кораблів Чорноморського флоту можуть мати серйозні наслідки для окупантів, включаючи можливість ударів по Кримському мосту. Про це зазначив військовий експерт та співголова громадської ініціативи «Права справа» Дмитро Снєгирьов у коментарі ЗМІ.

«Удари по великих десантних кораблях — це також і певною мірою удари по Кримському мосту,» — підкреслив він.

Пояснюючи це твердження, Снєгирьов зазначив, що ці кораблі фактично служили дублюючим логістичним маршрутом через міст, який використовувався для постачання зброї та військ на окупований Крим. Внаслідок уражень цих суден, у росіян залишається фактично один маршрут для транспортування військового обладнання та військ.

Експерт також наголосив, що хоча у росіян є плани збудувати залізничну гілку з Ростова-на-Дону до Криму для компенсації втрат морської логістики, цей процес буде тривалим та фінансово витратним. Крім того, проєкт має кілька слабких місць, зокрема кілька шляхопроводів, виведення з ладу яких може унеможливити роботу нової транспортної артерії.

«Усе це разом із знищенням та пошкодженням великих десантних кораблів фактично означатиме транспортну блокаду російських військ у Криму,» — відзначив військовий експерт.

Його слова свідчать про серйозні наслідки для російських військ у регіоні та про важливість стратегічних рішень щодо забезпечення логістичних маршрутів для окупантів. Фактично, руйнування Кримського мосту стало б фатальним для ворожих угруповань і ударом піддих Путіну.